kolmapäev, 31. detsember 2014

KINO.

7. jaanuaril kell 18.00 Keava raamatukogu saalis film
"Nullpunkt".

Tundliku ja püsimatu loomuga Johannes saab sisse Tallinna eliitkooli ning võiks eeldada, et tema elu hakkab ülesmäge minema. Tegelikult satub ta klassikaaslaste vaimse terrori alla. Ta hakkab otsima tunnustust oma vanadelt Lasnamäe sõpradelt, kes pühendavad oma aega pigem narkotsi panemise, ringi hängimise ja pidutsemise peale kui koolikohustuse täitmisele. Kodus peab Johannes toime tulema oma ema süveneva vaimuhaigusega. Pingete kuhjumise tagajärjel avastab noormees end ühel hetkel nullpunktis, kus tal tuleb oma elule teha totaalne reset ning hakata end kildhaaval taas üles ehitama.

“Nullpunkt” on Margus Karu menuromaanile tuginev draama tänapäeva noorte põletavamatest probleemidest – koolikiusamisest ja sellest tingitud madalast enesehinnangust, kohanemisraskustest ning tunnustuse otsimisest.
Režissöör Mihkel Ulk
Stsenarist Margit Keerdo - Dawson
Operaator Mihkel Soe
Kunstnik Sirly Oder
Monteerijad Margo Siimon, Hendrik Mägar
Helilooja Janek Murd
Produtsent Evelin Soosaar - Penttilä
Peaosas Märt Pius
Teistes osades: Epp Eespäev, Suur Papa, Saara Kadak, Linda Kolde, Henrik Kalmet, Reimo Sagor, Külliki Saldre, Tambet Tuisk, Kärt Tomingas, Raimo Pass, Brigitte Susanne Hunt, Aleksander Eeri Laupmaa, Tõnu Tamm, Ingmar Jõela
Tootjad: Allfilm ja Eesti Rahvusringhääling

Filmi pikkus: 1h 55 min

Seda kõike 1.50 raha eestJ

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar